Paslaugų užsakymas / pagalba:     +370 609 20859 info@ekaja.lt
Pradžia > Virtuvės baldai

Virtuvės erdvė – tai namų širdis.

Mūsų misija – padėti Jums sukurti tokią virtuvę, kuri pamalonintų Jūsų širdį. Gaminame kokybiškus nestandartinius virtuvės baldus įvairiems poreikiams. Galime didžiuotis savo gaminių ilgaamžiškumu ir moderniu, akį traukiančiu dizainu.

Mūsų patyrę baldų projektuotojai atvyks į Jūsų namus, perteiks jūsų baldų viziją brėžinyje, o kvalifikuoti meistrai pagamins baldus, kurie idealiai įsilies į jūsų namų interjerą. Mūsų gaminami virtuvės baldai ir baldų komplektai pasižymi ypatinga kokybe. Baldų karkasų gamybai naudojame medžio drožlių plokštes (LMDP), o baldų fasadus galite rinktis iš medienos masyvo, laminuotos medienos drožlių plokštės arba medienos dulkių plokštės (MDF). Galėsite džiaugtis tvirta baldų konstrukcija, įbrėžimams atspariais stalviršiais, kokybiškais, intensyviam naudojimui skirtais stalviršių kantais. Balduose sumontuosime patvarią metalo furnitūrą, kurios dėka baldus galėsite eksploatuoti be baimės ir rūpesčių.

Mūsų gaminami virtuvės baldai ne tik atitinka visus kokybės ir higienos reikalavimus, tačiau taip pat yra pagaminti vadovaujantis naujausiomis baldų gamybos technologijomis, yra praktiški, stilingi ir, svarbiausia, sukurti būtent Jums.

Atlikti darbai

Domina mūsų paslaugos?

Susisiekite ir mes pasiūlysime geriausią sprendimą