Paslaugų užsakymas / pagalba:     +370 609 20859 info@ekaja.lt
Pradžia > Spintos stumdomomis durimis-drabužinės

Nestandartinė gamyba

Vos tik pasaulio ir Lietuvos baldininkai ėmė gaminti spintas su slankiojančiomis durimis, jos pavergė visų svajojančių apie modernų būstą fantaziją. O ir iki pat šios dienos tokias spintas renkasi tiek itin praktiški, tiek ir savo namų grožiu besirūpinantys žmonės. Dėl slankiojančio durų mechanizmo tokios spintos puikiai tinka ribotoje erdvėje, atrodo šiuolaikiškai ir yra lengvai pritaikomos skirtingo stiliaus interjere.

Gaminame nestandartines stumdomų durų spintas su aliuminio profiliu. Nesunkiai įgyvendinsime bet kokią jūsų idėją, kadangi turime ilgametę patirtį ir patikimą komandą, kuri visuomet siekia geriausio rezultato. Mūsų baldų projektuotojas bendradarbiaudamas su jumis sukurs unikalų baldo projektą, o gamybos meistrai pasirūpins šio projekto realizavimu. Spintos fasadą galite rinktis iš tokių medžiagų kaip laminuota medienos drožlių plokštė (LMDP), skaidrus arba tonuotas veidrodis ar stiklas. Naudojame tik kokybiškas ir ilgaamžes medžiagas.

Nedvejodami kreipkitės į mus, jei jums reikalinga spinta su slankiojančiomis durimis miegamajame ar prieškambaryje, jeigu norite įsirengti talpią sieninę spintą ar spintą-drabužinę, kuri projektuojama atskiroje patalpoje.

Atlikti darbai

Domina mūsų paslaugos?

Susisiekite ir mes pasiūlysime geriausią sprendimą