Paslaugų užsakymas / pagalba:     +370 609 20859 info@ekaja.lt
Pradžia > Apie mus

Yra tie, kurie stato namus, tie, kurie juose gyvena, ir esame mes – tie, kurie gali sukurti jūsų namų jaukumą, užpildydami juos ilgaamžiškais ir funkcionaliais baldais. Gaminame nestandartinius virtuvės baldus, spintas su slankiojančiomis durimis, stalus ir kitus baldus šiuolaikiškam būstui.

Mes suprantame, kad kiekvienuose namuose egzistuoja individualūs poreikiai, specifiniai šeimos įpročiai ir pomėgiai, jog kiekvienas kambarys ir kiekvienas kambario kampelis turi konkrečius matmenis ir konkrečias sąlygas, į kurias reikia atsižvelgti projektuojant baldus. Mes žinome, jog šiandieninis žmogus ieško drąsių ir modernių dizaino sprendimų. Būtent todėl kiekvienas mūsų pagamintas baldas yra vienetinis ir ypatingas. Jo viziją sukuriame kartu su jumis ir pasitelkiame visą turimą patirtį bei žinias šios vizijos įgyvendinimui dirbtuvėse, o galiausiai – pagaminto baldo sumontavimui jūsų namuose.

Baldų gamyboje naudojame tokias medžiagas kaip mediena, medžio drožlių ir medžio dulkių plokštės, stiklas, metalas bei plastikas. Renkamės tik kokybiškas, laiko ir darbo patikrintas medžiagas, į baldus montuojame patikimus metalinius furnitūros elementus, todėl galime užtikrinti aukščiausią gaminių kokybę. Įsigykite mūsų baldus ir galėsite būti tikri, kad tai bus racionali bei ilgaamžė investicija į jūsų komfortą, jaukumą ir originalaus bei šiuolaikiško būsto interjero sukūrimą.

Darnus mūsų kolektyvas dirba vadovaudamasis tokiomis nepajudinamomis vertybėmis kaip pagarba vienas kitam ir klientui, kruopštumas, punktualumas ir atsidavimas darbui, efektyvumas, novatoriškumas ir grožio kūrimas mus supančioje aplinkoje. Mūsų šalyje yra ne vienas baldų gamintojas ir ne viena standartinių masinės gamybos baldų parduotuvė, tačiau jei norite rasti baldų gamintoją, kuris skirs jums reikiamą dėmesį, ir jei savo namuose norite matyti išskirtinius baldus, kurių įsigijimas – tai šventė namams, nedvejodami kreipkitės į šios srities ekspertus.

Domina mūsų paslaugos?

Susisiekite ir mes pasiūlysime geriausią sprendimą